MLW3023-18-RB-2A
- Артикул производителя:
- MLW3023-18-RB-2A
- Краткое описание:
- SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V
- Current Rating (Amps) :
- 5A (AC), 3A (DC)
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 18 VAC
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 50°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Square - 19.20mm²
- Switch Function :
- On-Off-On
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 30 V