LS1511-15-BL-BL-250
- Артикул производителя:
- LS1511-15-BL-BL-250
- Color - Actuator/Cap :
- Black
- Current Rating (Amps) :
- 15A (AC/DC)
- Features :
- Illumination Type, Color :
- Neon, Clear/Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 250 VAC
- Operating Temperature :
- -17.8°C ~ 65.6°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 36.83mm x 21.08mm
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V