MSM19-NX00A10-SNCSNCNF-RIRGB024-Q0000-S
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- SCHURTER Inc.
- Краткое описание:
- MSM SERIES 19MM METAL LINE SWITC
- Производитель :
- SCHURTER Inc.
- Категория товара :
- Pushbutton Switches
- Actuator Marking :
- No Marking
- Actuator Type :
- Round, Button, Flush
- Circuit :
- SPDT
- Color - Actuator/Cap :
- Silver
- Current Rating (Amps) :
- 100mA (DC)
- Features :
- Illumination Type, Color :
- LED, Blue/Green/Red
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 24 VDC
- Ingress Protection :
- IP40
- Mounting Type :
- Panel Mount, Front
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 19.10mm Dia
- Product Status :
- Active
- Switch Function :
- On-Mom
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
- Type :
- Anti-Vandal, Illuminated
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 30 V