V15T10-EP050-02
- Артикул производителя:
- V15T10-EP050-02
- Actuator Type :
- Lever, Straight
- Current Rating (Amps) :
- 10A (AC), 500mA (DC)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 125°C
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 125 V