Z-15GQ2255-M19R3M
- Артикул производителя:
- Z-15GQ2255-M19R3M
- Краткое описание:
- SWITCH SPDT 15A PNL ROLLR PLUNGR
- Actuator Type :
- Roller Plunger
- Current Rating (Amps) :
- 15A (AC), 6A (DC)
- Ingress Protection :
- IP62
- Operating Temperature :
- -15°C ~ 80°C
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage Rating - AC :
- 125 V
- Voltage Rating - DC :
- 30 V