ASQMR17B30A
- Артикул производителя:
- ASQMR17B30A
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- SWITCH SNAP ACT FAIL DETECT 16V
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Limit Switches
- Actuator Type :
- Round (Pin Plunger)
- Circuit :
- SPST-NO
- Current Rating (Amps) :
- 1mA (DC)
- Differential Travel :
- Features :
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Force :
- 122gf
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Overtravel :
- 0.065" (1.7mm)
- Pretravel :
- Product Status :
- Active
- Release Force :
- Switch Function :
- Off-Mom
- Termination Style :
- Solder Lug
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 16 V