JJJHRUG200NOPMRTR
- Артикул производителя:
- JJJHRUG200NOPMRTR
- Краткое описание:
- SWITCH DETECTOR SPST-NO 50MA 20V
- Current Rating (Amps) :
- 50mA (DC)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Overtravel :
- Pretravel :
- 0.010" (0.25mm)
- Voltage Rating - DC :
- 20 V