JJJHLGG200NOPMRTR
- Артикул производителя:
- JJJHLGG200NOPMRTR
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
- Краткое описание:
- SWITCH DETECTOR SPST-NO 50MA 20V
- Производитель :
- Категория товара :
- Limit Switches
- Actuator Type :
- Angled Toggle (Detector)
- Circuit :
- SPST-NO
- Current Rating (Amps) :
- 50mA (DC)
- Differential Travel :
- Features :
- Board Guide
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Force :
- 50gf
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Overtravel :
- Pretravel :
- 0.010" (0.25mm)
- Product Status :
- Active
- Release Force :
- Switch Function :
- Off-Mom
- Termination Style :
- Gull Wing
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 20 V