58J8P36-01-1-10S-F
- Артикул производителя:
- 58J8P36-01-1-10S-F
- Краткое описание:
- SW KEY 10POS SP10T 200MA 115V
- Contact Timing :
- Shorting (MBB)
- Current Rating (Amps) :
- 200mA (AC/DC)
- Key Removable Positions :
- All
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 19.05mm Dia
- Voltage Rating - AC :
- 115 V
- Voltage Rating - DC :
- 30 V