TL4024-11102TM-SC1
- Артикул производителя:
- TL4024-11102TM-SC1
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- SWITCH SAFETY 4PST 4A 230V
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Interlock Switches
- Actuator Type :
- Panel Disconnect
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Circuit :
- 4PST-3NC/1NO (DB/DM)
- Conduit Thread Size :
- 1/2" NPT x3
- Current Rating (Amps) :
- 4A (AC/DC)
- Features :
- Holding Force :
- 153kgf
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Must Operate :
- Must Release :
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Solenoid Release
- Voltage - Supply :
- 110VAC
- Voltage Rating :
- 230VAC, 24VDC