TL8012-S1110FKM
- Артикул производителя:
- TL8012-S1110FKM
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- TL8012-S1, W/KEY, 110VAC, PTR
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Interlock Switches
- Actuator Type :
- Panel Disconnect
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Circuit :
- 5PST-3NC/2NO
- Conduit Thread Size :
- M20 x3
- Current Rating (Amps) :
- 5A (AC), 2A (DC)
- Features :
- Holding Force :
- 204kgf
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Must Operate :
- Must Release :
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Product Status :
- Last Time Buy
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Solenoid Release
- Voltage - Supply :
- 110VAC
- Voltage Rating :
- 100VAC, 24VDC