M22EL-TSF02-E30R
- Артикул производителя:
- M22EL-TSF02-E30R
- Производитель/Бренд:
- Moujen
- Краткое описание:
- E-STOP PB-TWIST-2B-LED-RED
- Производитель :
- Moujen
- Категория товара :
- Emergency Stop (E-Stop) Switches
- Circuit :
- DPST-NC
- Current Rating (Amps) :
- 6A (AC), 3A (DC)
- Features :
- Illuminated (Red)
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 30 VAC/DC
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Mounting Type :
- Panel Mount, Front
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 22.30mm Dia
- Product Status :
- Active
- Reset Operation :
- Twist
- Switch Function :
- On-Mom
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage Rating - AC :
- 230 V
- Voltage Rating - DC :
- 24 V