FR01KR10H-06XL
- Артикул производителя:
- FR01KR10H-06XL
- Краткое описание:
- SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
- Circuit :
- BCD
- Current Rating (Amps) :
- 100mA
- Features :
- Height Above Board :
- 0.394" (10.00mm)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm), Full
- Voltage Rating :
- 5VDC