DR100P100-S
Артикул производителя:
DR100P100-S
Производитель/Бренд:
Chip Quik Inc.
Краткое описание:
1MM PITCH 100-PIN STENCIL
Производитель :
Chip Quik Inc.
Категория товара :
Solder Stencils, Templates
Inner Dimension :
Material :
Stainless Steel
Number of Positions :
100
Outer Dimension :
Pitch :
0.039" (1.00mm)