GEN-DR040-P60-S
Артикул производителя:
GEN-DR040-P60-S
Производитель/Бренд:
Chip Quik Inc.
Краткое описание:
GENERIC DUAL ROW 0.4MM PITCH 60-
Производитель :
Chip Quik Inc.
Категория товара :
Solder Stencils, Templates
Inner Dimension :
Material :
Stainless Steel
Number of Positions :
60
Outer Dimension :
Pitch :
0.016" (0.40mm)