NDR050P060-S
Артикул производителя:
NDR050P060-S
Производитель/Бренд:
Chip Quik Inc.
Краткое описание:
NARROW DUAL ROW 0.5MM PITCH 60-P
Производитель :
Chip Quik Inc.
Категория товара :
Solder Stencils, Templates
Inner Dimension :
Material :
Stainless Steel
Number of Positions :
60
Outer Dimension :
Pitch :
0.020" (0.50mm)