MB7469-100
- Артикул производителя:
- MB7469-100
- Производитель/Бренд:
- MaxBotix Inc.
- Краткое описание:
- ULTRASONIC SENSR 4-20HR-MAXSONAR
- Производитель :
- MaxBotix Inc.
- Категория товара :
- Ultrasonic Receivers, Transmitters
- Beam Angle :
- 11°
- Frequency :
- 42kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Transmitter, Receiver
- Voltage - Rated :
- 10 V ~ 32 V