CAP-120-428
- Артикул производителя:
- CAP-120-428
- Current Rating - AC :
- 2.9A (240V), 5A (120V), 20A (120V), 20A (240V)
- Switching Temperature :
- 428°F (220°C)
- Tolerance :
- ±46°F (±8°C)