CAP-120-570
- Артикул производителя:
- CAP-120-570
- Current Rating - AC :
- 2.9A (240V), 5A (120V), 20A (120V), 20A (240V)
- Switching Temperature :
- 572°F (300°C)
- Tolerance :
- ±48°F (±9°C)