A14B-1-24-T-36
- Артикул производителя:
- A14B-1-24-T-36
- Краткое описание:
- THERMOCOUPLE T TYPE 24AWG WIREON
- Element Type :
- T - Type
- Length - Lead Wire :
- 36.000" (914.40mm)
- Temperature Range :
- -70°C ~ 480°C