A14B-1-20-K-36
- Артикул производителя:
- A14B-1-20-K-36
- Производитель/Бренд:
- Nanmac
- Краткое описание:
- THERMOCOUPLE K TYPE 20AWG WIREON
- Производитель :
- Nanmac
- Категория товара :
- Temperature Sensors - Thermocouples, Temperature Probes
- Conductor Type :
- Element Type :
- K - Type
- Length - Lead Wire :
- 36.000" (914.40mm)
- Product Status :
- Active
- Temperature Range :
- -70°C ~ 480°C