B59771C0120A070
- Артикул производителя:
- B59771C0120A070
- Краткое описание:
- THERMISTOR PTC 120 OHM 25% DISC
- Категория товара :
- Temperature Sensors - PTC Thermistors
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
- Power - Max :
- Product Status :
- Active
- Resistance @ 25°C :
- 120 Ohms
- Resistance Tolerance :
- ±25%