SCK13055MIY
- Артикул производителя:
- SCK13055MIY
- Производитель/Бренд:
- Thinking Electronics Industrial Co.
- Краткое описание:
- NTC 13mm 55 oHms +/-20%
- Производитель :
- Категория товара :
- Temperature Sensors - NTC Thermistors
- B Value Tolerance :
- B0/50 :
- B25/100 :
- B25/50 :
- Length - Lead Wire :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Disc, 13.0mm Dia x 4.3mm W
- Power - Max :
- 3.1 W
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 5
- Resistance Tolerance :
- ±20%