MF11-0035010
- Артикул производителя:
- MF11-0035010
- Краткое описание:
- THERMISTOR NTC 350OHM 3600K DISC
- B Value Tolerance :
- ±5%
- B25/50 :
- 3600K
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Disc, 6.5mm Dia x 5.0mm W
- Power - Max :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 350
- Resistance Tolerance :
- ±10%