TT4-G10KC8-T80-OM54-500
- Артикул производителя:
- TT4-G10KC8-T80-OM54-500
- Производитель/Бренд:
- TEWA Sensors LLC
- Краткое описание:
- GLASS 10K OHM 1%, B 3435, IN SS
- Производитель :
- TEWA Sensors LLC
- Категория товара :
- Temperature Sensors - NTC Thermistors
- B Value Tolerance :
- ±1%
- B0/50 :
- B25/100 :
- B25/50 :
- 3435K
- Length - Lead Wire :
- 18.76" (476.50mm)
- Mounting Type :
- Free Hanging
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Package / Case :
- Probe
- Power - Max :
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 10k
- Resistance Tolerance :
- ±1%