RH18-6Y103FB-025-S
- Артикул производителя:
- RH18-6Y103FB-025-S
- Производитель/Бренд:
- Mitsubishi Materials U.S.A. Corporation
- Краткое описание:
- THERMISTORS RADIAL LEADED TYPE R
- Производитель :
- Категория товара :
- Temperature Sensors - NTC Thermistors
- B Value Tolerance :
- ±1%
- B0/50 :
- B25/100 :
- B25/50 :
- 3390K
- 3435K
- Length - Lead Wire :
- 0.71" (18.00mm)
- Mounting Type :
- Free Hanging
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 110°C
- Package / Case :
- Bead
- Power - Max :
- 85 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 10k
- Resistance Tolerance :
- ±1%