DC95F302WN
- Артикул производителя:
- DC95F302WN
- Краткое описание:
- THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
- Length - Lead Wire :
- 1.50" (38.00mm)
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 75 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 3k
- Resistance Tolerance :
- ±0.2°C