SC30G503V
- Артикул производителя:
- SC30G503V
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Thermometrics
- Краткое описание:
- THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
- Производитель :
- Amphenol Thermometrics
- Категория товара :
- Temperature Sensors - NTC Thermistors
- B Value Tolerance :
- B0/50 :
- B25/100 :
- B25/50 :
- 4252K
- Length - Lead Wire :
- 1.50" (38.00mm)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Bead
- Power - Max :
- 30 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 50k
- Resistance Tolerance :
- ±0.1°C