SC30F103WN
- Артикул производителя:
- SC30F103WN
- Length - Lead Wire :
- 1.50" (38.00mm)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power - Max :
- 30 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 10k
- Resistance Tolerance :
- ±0.2°C