SC50F103W
- Артикул производителя:
- SC50F103W
- Краткое описание:
- THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD
- B0/50 :
- 3895K
- B25/100 :
- 3981K
- B25/50 :
- Length - Lead Wire :
- 1.50" (38.00mm)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Power - Max :
- 50 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 10k
- Resistance Tolerance :
- ±0.2°C