DC95F202W
- Артикул производителя:
- DC95F202W
- Производитель/Бренд:
- Amphenol Thermometrics
- Краткое описание:
- THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD
- Производитель :
- Amphenol Thermometrics
- Категория товара :
- Temperature Sensors - NTC Thermistors
- B Value Tolerance :
- B0/50 :
- B25/100 :
- B25/50 :
- 3969K
- Length - Lead Wire :
- 1.50" (38.00mm)
- Mounting Type :
- Free Hanging
- Operating Temperature :
- -80°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Bead
- Power - Max :
- 75 mW
- Product Status :
- Active
- Resistance in Ohms @ 25°C :
- 2k
- Resistance Tolerance :
- ±0.2°C