RPST2424-100-320
- Артикул производителя:
- RPST2424-100-320
- Краткое описание:
- REMOTEPRO 24V 50W CONTINUOUS REM
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Max :
- 320 W
- Size / Dimension :
- 67.323" L x 52.441" W (1710.00mm x 1332.00mm)
- Voltage @ Pmpp :
- 24 V