RPSTL48-100-1300
- Артикул производителя:
- RPSTL48-100-1300
- Краткое описание:
- REMOTEPRO LOW SUN 48V 100W CONTI
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Max :
- 1.3 kW
- Size / Dimension :
- 132.000" L x 79.000" W (3352.80mm x 2006.60mm)
- Voltage @ Pmpp :
- 48 V