RPST12/24-200-320
- Артикул производителя:
- RPST12/24-200-320
- Краткое описание:
- REMOTEPRO 12/24V 50W CONTINUOUS
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Max :
- 320 W
- Size / Dimension :
- 61.417" L x 53.386" W (1560.00mm x 1356.00mm)
- Voltage @ Pmpp :
- 24 V