RPST1248-100-80
- Артикул производителя:
- RPST1248-100-80
- Краткое описание:
- REMOTEPRO 12V 20W CONTINUOUS REM
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) - Max :
- 80 W
- Size / Dimension :
- 33.661" L x 26.220" W (855.00mm x 666.00mm)
- Voltage @ Pmpp :
- 12 V