UA30CAD60NPM1TI
- Артикул производителя:
- UA30CAD60NPM1TI
- Производитель/Бренд:
- Carlo Gavazzi Inc.
- Краткое описание:
- SENSOR PROX ULTRA 350-6000MM CYL
- Производитель :
- Carlo Gavazzi Inc.
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP67
- Material - Body :
- Polybutylene Terephthalate (PBT)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M30
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 1Hz
- Sensing Distance :
- 13.78" ~ 236.22" (350mm ~ 6000mm)
- Sensor Type :
- Ultrasonic
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 30V