TSPC-30S2-485
- Артикул производителя:
- TSPC-30S2-485
- Производитель/Бренд:
- Senix Corporation
- Краткое описание:
- TOUGHSONIC-3 30MM THD RS-485
- Производитель :
- Senix Corporation
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- No Indicator
- Ingress Protection :
- IP68 NEMA 4X, IP68 NEMA 6P
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Output Type :
- Analog Current and Voltage, NPN/PNP
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M30
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- Sensing Distance :
- 35.827" (910mm)
- Sensor Type :
- Ultrasonic
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V