UA18EAD15NKM1TI
- Артикул производителя:
- UA18EAD15NKM1TI
- Производитель/Бренд:
- Carlo Gavazzi Inc.
- Краткое описание:
- SENSOR PROX ULTRA 200-1500MM CYL
- Производитель :
- Carlo Gavazzi Inc.
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP67
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Output Type :
- Analog Voltage, NPN
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M18
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 1Hz
- Sensing Distance :
- 7.874" ~ 59.055" (200mm ~ 1500mm)
- Sensor Type :
- Ultrasonic
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 15V ~ 30V