E2EF-QX12D1-M1TGJ 0.3M
- Артикул производителя:
- E2EF-QX12D1-M1TGJ 0.3M
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCT 12MM CYL 0.3M
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP67
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN-NO, 2-Wire
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M30
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 50Hz
- Sensing Distance :
- 0.472" (12mm)
- Sensor Type :
- Inductive
- Shielding :
- Shielded
- Termination Style :
- Cable with Connector
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V