E2E-X14B1TL18-M1TJ 0.3M
Артикул производителя:
E2E-X14B1TL18-M1TJ 0.3M
Производитель/Бренд:
Omron Automation and Safety
Краткое описание:
SENSOR INDUCT 14MM PNP M18 NO
Производитель :
Omron Automation and Safety
Категория товара :
Proximity Sensors - Industrial
Indicator :
LED
Ingress Protection :
IP67, IP69K
Material - Body :
Nickel-Plated Brass
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
PNP-NO, 3-Wire
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M18
Product Status :
Active
Response Frequency :
350Hz
Sensing Distance :
0.551" (14mm)
Sensor Type :
Inductive
Shielding :
Shielded
Termination Style :
Cable with Connector
Voltage - Supply :
10V ~ 30V