GX-F12AI-R
- Артикул производителя:
- GX-F12AI-R
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCTIVE 3.3MM MOD
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP68
- Material - Body :
- Plastic
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN-NO, 3-Wire
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Obsolete
- Response Frequency :
- Sensing Distance :
- 0.13" (3.3mm)
- Sensor Type :
- Inductive
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 24V