UB1000-18GM75-E5-V15
- Артикул производителя:
- UB1000-18GM75-E5-V15
- Производитель/Бренд:
- Pepperl+Fuchs, Inc.
- Краткое описание:
- ULTRASONIC SEN 70-1000MM PNP
- Производитель :
- Pepperl+Fuchs, Inc.
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP67
- Material - Body :
- Nickel-Plated Brass
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- PNP-NC/NO, 4-Wire
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M18
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- Sensing Distance :
- 2.756" ~ 39.370" (70mm ~ 1000mm)
- Sensor Type :
- Ultrasonic
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V