E2E-X1R5Y1
- Артикул производителя:
- E2E-X1R5Y1
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYLIND
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- SCR-NO, 2-Wire
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M8
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 25Hz
- Sensing Distance :
- 0.059" (1.5mm)
- Shielding :
- Shielded
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 20 VAC ~ 264 VAC