E2B-M30LS15-M1-B1
- Артикул производителя:
- E2B-M30LS15-M1-B1
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M30
- Response Frequency :
- 250Hz
- Sensing Distance :
- 0.591" (15mm)
- Shielding :
- Shielded
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V