E2E-X1R5E2
- Артикул производителя:
- E2E-X1R5E2
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCT 1.5MM CYLIND
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Material - Body :
- Stainless Steel
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output Type :
- NPN-NC, 3-Wire
- Package / Case :
- Cylinder, Threaded - M8
- Product Status :
- Obsolete
- Response Frequency :
- 2kHz
- Sensing Distance :
- 0.059" (1.5mm)
- Shielding :
- Shielded
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 40V