TL-W20ME1
- Артикул производителя:
- TL-W20ME1
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- SENSOR PROX INDUCT 20MM IP67 MOD
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Proximity Sensors - Industrial
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP67
- Material - Body :
- Plastic
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- NPN-NO, 3-Wire
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- 40Hz
- Sensing Distance :
- 0.787" (20mm)
- Sensor Type :
- Inductive
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 30V