E2E-X18ME25 15M
Артикул производителя:
E2E-X18ME25 15M
Производитель/Бренд:
Omron Automation and Safety
Краткое описание:
PROXIMITY SENSOR STANDARD
Производитель :
Omron Automation and Safety
Категория товара :
Proximity Sensors
Indicator :
LED
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Nickel-Plated Brass
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
NPN-NC, 3-Wire
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M30
Product Status :
Obsolete
Response Frequency :
100Hz
Sensing Distance :
0.709" (18mm)
Sensor Type :
Inductive
Shielding :
Unshielded
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
10V ~ 30V