E2E2-X18MB2 2M
Артикул производителя:
E2E2-X18MB2 2M
Краткое описание:
PROXIMITY SENSOR INDUCTIVE
Ingress Protection :
IP67, NEMA 1,4,6,12,13
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency :
100Hz
Sensing Distance :
0.709" (18mm)
Voltage - Supply :
10V ~ 55V