XS4P12AB120
Артикул производителя:
XS4P12AB120
Производитель/Бренд:
Schneider Electric
Краткое описание:
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Производитель :
Schneider Electric
Категория товара :
Proximity Sensors
Indicator :
No Indicator
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Polybutylene Terephthalate (PBT)
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
Analog Current, NC, 2-Wire
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M18
Product Status :
Active
Response Frequency :
Sensing Distance :
0.157" (4mm)
Sensor Type :
Inductive
Shielding :
Unshielded
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
12V ~ 24V