XS7C4A1DPN12
- Артикул производителя:
- XS7C4A1DPN12
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Proximity Sensors
- Indicator :
- LED
- Ingress Protection :
- IP65, IP67, IP69K
- Material - Body :
- Polybutylene Terephthalate (PBT)
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Output Type :
- NC/NO, 2-Wire
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Response Frequency :
- Sensing Distance :
- 0.591" (15mm)
- Sensor Type :
- Inductive
- Shielding :
- Unshielded
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 12V ~ 48V